fbpx
uroforte

UroForte - põievaevustele

10 tabletti

Naisele, kes on väsinud põiepõletikest.

UroForte (jõhvikaekstrakt, C ja E vitamin) takistab bakterite kinnitumist kuseteede limaskestale ja säilitab kuseteede normaalse tervise.

 

9.90 ‎ 0,990€/tablett

Kirjeldus

UroForte on toidulisand jõhvikaekstrakti ning vitamiinidega C ja E.

Meie külmas ja niiskes kliimas on põiepõletik sage haigus, millega on hädas paljud naised.

Põiepõletik muudab elu põrguks – sage ja valulik urineerimine, valud põie piirkonnas – seda ebameeldivat tunnet on kogenud pea iga teine naine.

Üks väike mari võib sellistel puhkudel ennetavalt mõjuda. Uuringud on näidanud, et suureviljalise jõhvika (Vaccinium macrocarpon) koostises olevad ained aitavad kuseteedel tervena püsida.

Jõhvikates leiduvatel erilistel koostisainetel, proantotsüanidiinidel (PAC-idel) on võime takistada põletikku põhjustavate bakterite kinnitumist põieseinale. Bakterid ei haaku põieseinaga ja nad uhutakse uriiniga kehast välja. See omakorda hoiabki ära põletike teket.

Teaduslikult on tõestatud, et jõhvikate positiivne mõju organismile algab alles siis, kui tarbida 36 mg PAC-e päevas.

Igapäevane jõhvikate tarbimine põie tervise säilitamiseks on praktilises elus keeruline, kuna PAC-ide kogust värsketes jõhvikates, jõhvikamahlas või kuivatatud marjades on võimatu kindlaks määrata. Seepärast on soovitav kasutada preparaati UroForte, kus PAC-ide kogus on kontrollitud.

Tänu jõhvikaekstrakti erilisele kontsentreerimismeetodile sisaldab UroForte üks annus 36 mg PAC-e. Selline kogus aitabki säilitada kuseteede normaalse tervise.

0