fbpx

Citrosept Organic 1500 - immuunsüsteemile

100 ml

Vabasta oma organismi kaitsejõud!

Greipfruudi seemnete ekstrakt Citrosept Organic koondab meie organismi kaitsejõud ja aitab hoiduda külmetusest.

* Kõrgeima bioflavonoidide sisaldusega ekstrakt Eestis

* Biosertifitseeritud – ei sisalda keemilisi lisandeid

* Sobib lastele ja rasedatele

* Suur 100 ml pudel: jätkub kogu perele terveks külmetushooajaks

 

Saadaval ka väiksem Citrosept Organic 20ml ja 50ml pakend

www.citrosept.net

33.00 ‎ 330,0€/liiter

Kirjeldus

Toidulisand greipfruudiseemnete ekstraktiga. Vabasta oma organismi kaitsejõud!

Mahe- ja ökotoode

Saamislugu.

Kui jätta puu otsast kukkunud õun üles korjamata, hakkab see mädanema juba nädala jooksul. Sama saatus ootab ka maha kukkunud pirni ja ploomi. Greipfruudiga midagi sellist aga ei juhtu! Greipfruudi koor ei mädane nädalaid ning seemned ei allu bakterite ega seente toimele aastaid.

Eelmise sajandi keskpaiku hakati uurima selle põhjust ning jõuti järeldusele, et greipfruut sisaldab suures kontsentratsioonis bioflavonoide, kaitstes puuvilja seente ja –bakterite lagundava toime eest. Bioflavonoidid on tugevad antioksüdandid, mis tugevdavad organismi immuunsust, soodustavad vitamiin C omastamist ja puhastavad organismi. Citrosept Organic on bioflavonoide sisaldav kontsentraat, mis vabastab meie organismi kaitsejõud.

Citrosept Orcanic sisaldab mahepõllumajanduslikult kasvatatud greipfruudi seemnetest saadud ekstrakti. Mahepõllumajandus tähendab, et greipfruudid kasvavad looduslikes tingimustes ning ei kasutata mineraalväetisi ega keemilisi herbitsiide. Selliselt kasvatatud greipfruudid valiti seetõttu, et ekstraktis poleks väiksematki jälge põllumajanduslikest kemikaalidest. Tänu puhtale kasvatusmeetodile ja tootmisetappide kindlale kontrollile võivad seda kasutada ka väikesed lapsed ja rasedad.

Greipfruudi seemnete ekstrakti efektiivsus ei sõltu tema maitsest, värvusest ega lõhnast, vaid toimeainete – bioflavonoidide – kogusest.

Nüüdseks on müügil uus Citrosept Organic 1500, mis sisaldab 1500 mg bioflavonoide 100 ml-s lahuses! See on kõige kõrgema bioflavonoidide sisaldusega greipfruudi seemne ekstrakt Eestis.

Suurest 100 ml pudelist jätkub kolmeliikmelisele perekonnale kogu talveks nii profülaktikaks kui ka löökannusteks.

Kasutamine: 15 tilka 2 korda päevas, lahustatuna vees.

Enne kasutamist loksutada.

Saadaval ka väiksem Citrosept Organic 20ml ja 50ml pakend

www.citrosept.net

0