fbpx

Artroveron - liigestele

90 kapslit

Unikaalne bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks liigestele.

Artroveron on unikaalne liigesepreparaat, mis sisaldab viit erinevat liigeste normaalseks toimimiseks ja taastumiseks vajalikku bioloogiliselt aktiivset ainet: glükoosamiini, oomega-3 rasvhappeid, hüaluroonhapet, kondroitiini  ja tüüp II kollageeni. Need ained aitavad efektiivselt kaitsta ja taastada nii liigeskõhre kui ka liigesevedelikku.

17.44 ‎ 0,242€/kapsel

Kirjeldus

Unikaalne bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks liigestele.
Artroveron on unikaalne looduslik komplekspreparaat liigeste normaalse funktsiooni säilitamiseks, liigeste tervise toetuseks ning kasutamiseks liigeste põletike, kulumise ja traumade korral.
Artroveron sisaldab ühes kapslis viit erinevat liigeste normaalseks toimimiseks vajalikku bioloogiliselt aktiivset ainet: glükoosamiini, oomega-3 rasvhappeid, hüaluroonhapet, kondroitiini ja tüüp II kollageeni.
Artroveron aitab kahjustatud liigestel taastuda, aitab pidurdada liigeste kahjustuste süvenemist, aitab parandada liigeste liikuvust ja aitab ohjata põletikulisi protsesse liigestes.
Artroveron sobib kasutamiseks kõigile liigeseprobleemidega patsientidele.

Glükoosamiin on üks liigeskõhre komponentidest. Ta tagab liigeste sitkuse, elastsuse ja vetruvuse ning toetab seeläbi liigeste liikuvust ja painduvust. Glükoosamiin toimib ka nn. määrdeainena, aitab taastada kahjustatud liigeskõhre struktuuri ja aitab pidurdada põletikust või kulumisest tingitud degeneratiivseid muutusi liigestes.
Oomega-3 rasvhapped on asendamatud küllastamata rasvhapped, mida leidub külmaveekalades. Oomega-3 rasvhapped toetavad liigeste liikuvust, aitavad vähendada liigeskõhre rakkude vastuvõtlikkust põletikule ja lagunemisele ning kaitsevad liigeseid kahjustuste eest.
Hüaluroonhape on liigeskõhre, liigesevedeliku, naha ja limaskestade oluline koostisosa. Hüaluroonhape tagab liigestele vajaliku elastsuse ning hoolitseb liigeste niisutus- ja puhverdusfunktsiooni eest.
Kondroitiin on looduslik polümeer, mis tagab liigeskõhre elastsuse, aitab säilitada normaalseid ainevahetusprotsesse kõhres ja taastada kahjustatud kõhrekude. Kondroitiinil on võime hoida ja säilitada vedelikku kõhrekoe sees, mis tagab liigese hea puhverdamisvõime.
Kollageen tüüp II on liigeste sidekudede peamine ehituslik proteiin, mis moodustab kõhre maatriksi, tagab kõhre jäikuse ja toetab liigeste vastupidavust koormusele. Kollageen sisaldab tugevat antioksüdanti – kõhre maatriksi glükoproteiini (CMGP), mis aitab pidurdada liigeste oksüdatiivset kahjustust.

Artroveroni soovitatakse kasutada:

  • Liigesepõletike, artriitide ja liigesevalu puhul
  • Liigeste kulumuse korral
  • Liigeste jäikuse ja vähenenud liikuvuse korral
  • Liigeste suure koormuse korral (sportimine, intensiivne kehaline tegevus).

https://artroveron.ee/ee/

Koostisosad

Koostis 1 kapsel Päevane annus

(3 kapslit)

Glükoosamiinvesinikkloriid 300 mg 900 mg
Oomega-3 rasvhapete kontsentraat 100 mg 300 mg
Kondroitiinsulfaat 50 mg 150 mg
Hüaluroonhape 20 mg 60 mg
Kollageen tüüp II 20 mg 60 mg

Koostisosad

Glükoosamiinvesinikkloriid, oomega-3 rasvhapete kontsentraat (eikosapentaeenhape (EPA) – 18%, dokosaheksaeenhape (DHA) – 12%) (kalast), zhelatiin (kapsli kate), kondroitiinsulfaat, inuliin (kiudaine), hüaluroonhape, kollageen tüüp II, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudoksiidid ja titaandioksiid (kapsli katte toiduvärvid).

Kasutamine

Soovitatakse võtta 1 kapsel 2 – 3 korda päevas.

Hoiatused

Mitte kasutada ülitundlikkuse korral toote koostisosa(de) suhtes.

Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust.

Säilitamistingimused

Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja

Tootja: Solepharm Pharmaceuticals.

Toodetud Euroopa Liidus.

Esindaja Eestis: KBM Pharma OÜ, Tähtvere 4, 51007 Tartu.

0