fbpx

Adeliv Complex - maksale

30 kapslit

Adeliv Complexi kõige tähtsamaks bioaktiivseks aineks on ademetioniin, mis ergutab maksa ainevahetust, toetab maksarakkude energiavarustust, kiirendab mürkide kahjutustamist, toetabmaksarakkude normaalset kasvu ja aitab vältida rasva kogunemist maksa. Teaduslike uuringutega on tõestatud ademetioniini positiivne mõju nii rasvmaksa kui ka alkohoolse maksahaiguse korral.

22.70 ‎ 0,757€/kapsel

Kirjeldus

Adeliv Complex

Kapslid N30

Esmavaliku kompleks maksa krooniliste seisundite korral.

Adeliv Complex kapslid sisaldavad S-adenosüülmetioniini (ademetioniini), koliini ning vitamiine B6 ja B12.

Ademetioniin on aminohappe metioniin aktiivne vorm, millel on eriti oluline roll maksa ja närvisüsteemi talitluses. Ademetioniini tsükkel on üks olulisemaid maksa ainevahetuse tsükleid. Ademetioniin ergutab maksa ainevahetust, toetab maksarakkude energiavarustust, kiirendab mürkide kahjutustamist, toetab maksarakkude normaalset kasvu ja aitab vältida rasva kogunemist maksa ning maksakoe sidekoestumist. Teaduslike uuringutega on tõestatud ademetioniini positiivne mõju nii maksa rasvumise (maksasteatoosi) kui ka alkohoolse maksahaiguse korral.

Koliin ehk vitamiin B4 aktiveerib maksatalitlust, aitab maksarakkudel taastuda, normaliseerib homotsüsteiini ainevahetust ja normaliseerib rasvade ainevahetust. Juhul kui organismis on koliini puudujääk, tekivad rasva ladestumine maksa, vererõhu tõus ja veresoonte lupjumise süvenemine.

Vitamiin B6 ja B12 tagavad adenometioniini ainevahetuse normaalse toimimise.

Ademetioniini positiivne mõju maksas.

Uuringutega on tuvastatud, et krooniliste maksahaiguste korral langeb ademetioniini tase organismis. Selle tulemusena ei toimi maksa ademetioniini ainevahetustsükkel normaalselt, süveneb oksüdatiivne stress ning tõuseb homotsüsteiini tase. Homotsüsteiini kõrgenenud taset seostatakse maksa rasvumise ja sidekoestumise süvenemise ning südamehaiguste riski suurenemisega.

Ademetioniini manustamine normaliseerib ademetioniini tsükli töö, suurendab antioksüdant glutatiooni tootmist ning normaliseerib homotsüsteiini taseme.

Millistel juhtudel soovitatakse kasutada Adeliv Complexi:

  • Mittealkohoolne steatoos, steatohepatiit
  • Viiruslik hepatiit
  • Alkohoolne maksahaigus
  • Pikaajaline ebatervislik eluviis, alkoholiga liialdamine
  • Tugevatoimeliste ravimite pikaajaline kasutamine

 

 

 

0