fbpx

Kingiks lähedasele hea une, noorusliku naha või terved liigesed?

Facebook
Twitter

Parim kingitus armsale inimesele on tervis. Toome välja neli populaarset tootepaketti. Veelgi enam, kõik saadaolevad tootepaketid on aasta lõpuni -20% soodsamad!

Uni ja rahulik meel

Kahjuks on uneprobleemid tänapäeva maailmas üha sagedasemad. Samas on uni tõeliselt oluline, et suudaksime oma igapäevatoimetustes produktiivsed olla ning inimestega suheldes rõõmsameelsed.

See tootepakett on mõeldud neile, kelle uinumisraskused ja unehäired on seotud ülepingete, stressi ja ärevusega. Nervostrong rahustab, võtab pinged maha, neutraliseerib stressi negatiivse mõju ning samal ajal tugevdab närvisüsteemi. Good Sleep Spray tagab kiire uinumise ja rahuliku une.

Sile ja nooruslik nahk

Kes meist ei tahaks näha välja terve ja nooruslik! Parima tulemuse saamiseks võiks nahka toetada nii sees- kui välispidiselt.

Tea, et elastne nahk pole tänapäeval enam täitumatu unelm. Kortsuvaba nahk on saavutatav ka ilma kosmeetiliste süstideta. Selleks loob võimaluse hüaluroonhape, mida võib isegi nimetada revolutsiooniks kosmeetikatööstuses!

Parima tulemuse saavutamiseks soovitatakse hüaluroonhapet kasutada nii sees- kui välispidiselt.

See tootepakett sisaldab Hyaluron Activ tablette, seerumit ja näokreemi, mis pakuvad terviklikku hooldust näonahale!

Terved liigesed

Liigeseprobleemid on vanemas eas kahjuks üsna sagedased. Seega võib emale, isale või vanavanematele kinkida just tervete liigeste tootepaketi.

Tegelikult on see tootepakett igale inimestele, kes tahavad vabaneda liigeste kulumisega seotud hädadest. Artroveron kapslites sisalduvad 5 bioaktiivset ainet aitavad pidurdada liigeskõhre kulumist ning taastada liigeste kudesid. Restitutions Fluid vedelik toetab Artroveroni toimet ning tugevdab ja värskendab liigeseid väljastpoolt.

Aktiivne seenioriiga

Vanemas eas on tervis parim kingitus! Niisiis on tegemist ühe parima kingitusega oma vanaemale või vanaisale.

See tootepakett on mõeldud eakamatele inimestele, kes tahavad olla terved ning elu ja liikumist täiel rinnal nautida. Jamsijuur Plus kapslid aitavad tõsta heaoluhormoon DHEA taset organismis ning annavad elurõõmu, reipust, jõudu ja vastupanuvõimet. Restitutions Fluid vedelik tugevdab ja värskendab liigeseid ja lihaseid väljastpoolt.

Aasta lõpuni kehtib tootepakettidele 20% soodustust! Vaata kõiki valikuid SIIT!

Loe originaalartiklit siit:

Kingiks lähedasele hea une, noorusliku naha või terved liigesed? | Õhtuleht (ohtuleht.ee)

Kõrgenenud kolesteroolitase – mida teha?

Kõigile on selge, et kõrgenenud kolesteroolitase on tervisele ohtlik ning võib põhjustada ateroskleroosi (veresoonte lupjumist), südamehaigusi, infarkti ja ajuinsulti. Samas on teada,

0